| AvalohAlyn a întrebat:

Va plac produsele Delimano? Sunt bune? Ce folositi de la ei?

4 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Meh 'sunt ok
Folosesc tigai

| minrest a răspuns:

Sunt foarte bune, dar numai gamele mai scumpe, produsele cu pret mic sunt mediocre si prea scumpe fata de calitate. Gama StoneLegend e buna, tigai in care se pune putina grasime, si care nu se prind. Fiindca sunt scumpe, e recomandat sa le iei cand sunt la oferta. Ce sa folosesc? Tigai si cratite.

| zăGhost a răspuns:

Destul de ok. Am un storcator.

| JackTh3Ripper a răspuns:

Nu merita... Am luat o baterie tot bate siguranța principala jos defiecare data când îl băgăm în priza și consumul este mare mai bine un boiler electric