| celmaitare a întrebat:

Va place grey's anatomy? daca da care e scena /personajul preferat? funda!

Răspuns Câştigător
| Domyno a răspuns:

Imi place mult de Sandra Oh ( Cristina Yang ), mai ales datorita umorului ei negru laughing si al sarcasmului! Nu pot spune care a fost scena mea preferata pentru ca mie mi-a placut tot serialul cap-coada (desi va mai fi si une sezon 7), insa hai sa spunem ca in mod special mi-a placut sfarsitul sezonului 6, cand a venit tipul ala cu pistolul in spital sa-l omoare pe Derek Shepherd, si l-a impuscat in piept si l-a salvat Yang, acolo sa vezi tensiune nu gluma! E super, e printre serialele mele favoritewinking

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place de Cristina Yang, Meredith Grey, Alex Karev, Addison (pacat ca a plecat), Izzie, George etc happy. Scena favorita...hmm...am mai multe: scena din sezonul 2 in care Meredith ii spune lui Derek "pick me, choose me, love me", finalul sezonului 3 cand Cristina este parasita de Burke etc. Frumos serial!

| Mik3 a răspuns:

Ii super cel mai mult imi place atunci cand se face ecranu negru si scrie" End"

| Roxyy16 a răspuns:

Mie imi placea de Izzie- pacat ca numai joaca :-

| Kagomitza a răspuns:

Prefer Dr.Househappy

| dyanna_6280 a răspuns:

Imi place, dar n`am un personaj preferat

| Andreea153 a răspuns:

Personajul meu preferat e Lexie Grey, sora vitrega a lui Meredith. Scena favorita este cea din 8x22, Let The Bad Times Roll, in care Lexie ii face declaratie de dragoste lui Mark, e ataaat de cute love struck