| dany063 a întrebat:

Va salut pe toti! vreau sa-mi costruiesc un gard in lungime de 12 m liniari.
caut pe cineva care sa mi-l construiasca.in cei 12 m liniari intra si portile(poarta pietonala=1m plus porti acces auto=3m.as vrea sa-l fac din teava rectangulara, fara fundatie la stalpi facandu-se pahare de beton.as vrea ca cel sau cei care mi-l vor construi sa-mi faca si portile nu doar gardul in sine.eu locuiesc in voluntari ilfov pe langa padurea andronache.va rog sa-mi dati si-un pret, daca es poate.va astept si cu alte idei sau oferte de constructie si de pret.

Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

Buna ziua! Pot sa va fac atit gardul cit si portile, si, daca nu aveti un "proiect", va pot face lucrarea de la faza de proiect (vom putea vedea cum va arata inca inainte de realizare), pina la faza de realizare. Ca pret, pe metru liniar ar ajunge la 200 Ron. Cred ca am putea ajunge cu siguranta la o intelegere in aceasta privinta, mie asa imi place sa fac cu toti cei care lucrez, si reusesc acest lucru.

1 răspuns:
| oanaro a răspuns:

Uite aici o firma de amenajari gradini si curti care te poate ajuta: http://www.amenajari-gradini-iazuri.ro