| AlexeLup a întrebat:

Vecinul meu si-a amplasat un butoi de motorina pe o schela de 2 metri dar foarte aproape de gardul ce ne separa, chestia nasoala este ca am si casa foarte aproape de gard iar butoiul este si foarte mare si in acelasi timp periculos.La ce distanta trebuie sa fie amplasat fata de gard si casa?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate poate sa-l tina la ce distanta vrea, numai sa nu fie lipit de gard.Am si eu probleme cu un vecin.Am chemat si politia, dar garcea imi zice ca e curtea lui.