| Diiiidi a întrebat:

Vreau idei pentru o sera. e cam mica.dar...idei de decoratiuni amenajare ce vreti voi. cele mai frumoase primesc funda.:*

1 răspuns:
| mami a răspuns:

Sus intinde sfoara din aia groasa din canepa (se gaseste in magazine cu profil constructzii) si de ea atarni multe buchete din flori pentru uscat ex lavanda coada soricelului menta busuioc cimbru patrunjel tarhon leustean
buchetzelele sunt si utile iarna ca si cadouri sau in bucataria proprie
pe pamant poti cultiva cateva fire de rosii shery si sa savurezi legumele proaspete din proprie productzie