| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa cumpar termopan de la cei de la "Alumin Plast"(din Rm.Valcea),ce parere aveti despre ei? Cum sunt preturile acestora, calitatea produselor?

1 răspuns:
| relian a răspuns:

Cel mai indicat este sa intrebi acolo, cat si de calitate.Banui ca calitatea costa ceva mai mult,deci tine de tine ce vrei sa cumperi.
Ca un sfat sa-i zic asa ar fi sa cumperi ferestre din PVC nu din Aluminiu, din aluminiu nu-s bune, transfera rapid si mult caldura, deci iarna duce caldura afara, iar vara o duce inauntru laughing.Din pvc si cat mai groase posibil, zic cat mai groase fctie de banii cei ai.Deci geam dublu sau 3 geamuri si PVC cat mai gros, asta e calitate, restul cred ca e cam la fel.