Întrebare recomandată | IIIDanTeIII a întrebat:

Vreau sa fac Tabloul electric la casa (mai exact sa il schimb pe cel vechi) nu stiu cu ce sa incep am 9 sigurante bipolare Moeller
Diferentiala presupun ca este Tripolara daca aveti idei cu ce ar trebuie sa incep

Răspuns Câştigător
| clickkcilc a răspuns:

Dar instalatia cum se prezinta? facem un schimb de mail-uri pe privat si te ajut eu.imi trimiti cateva poze si eu iti fac schema.nu vreau nimic. vreau sa inveti si tu

| IIIDanTeIII explică (pentru clickkcilc):

Valycooldante@yahoo.com

| clickkcilc a răspuns (pentru IIIDanTeIII):

Vezi ca ti-am dat mail.bafta

5 răspunsuri:
| EmanuelEmy7 a răspuns:

Intreaba-i pe cei de la Depanero!

| Lucitu a răspuns:

Ar trebui sa incepi cu suntaul unui expert, daca nu vrei sa existe riscul de a porni un incendiu, sau de a scurtcircuita toata aparatura electrica, suna un specialist...

| AndradaTudorache a răspuns:

Ar trebuii sa chemi un specialist.