| Doctorfishadi a întrebat:

Vreau sa gauresc sticla, sa dau niste gauri cu diametrul de 2 cm.
Ce sa folosesc?
Pot cu un diamant obisnuit?

3 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Nu ai sanse reale de reusita cu uneltele pe care un om obisnuit le tine pe langa casa. Apeleaza la un atelier specializat in geamuri si oglinzi. Daca nu stii un astfel de atelier, cei care fac mobilier la comanda colaboreaza cu astfel de firme, avand adesea nevoie de gauri pentru a monta balamale, manere, spoturi samd.

| darrio2007 a răspuns:

Incearca si vidia.

| iSwag a răspuns:

Incearca pe alta sticla similara, apoi zi-ne daca merge happy

Tot geamu' ala te bantuie? laughing