| abcdefabc a întrebat:

Vreau sa imi pictez ceva pe peretii din camera mea.Am 15 ani si vreau niste sugestii, niste combinatii de culori luand in vedere ca mobilierul are culoare maro-roscat.Cu ce pot sa pictez(cu lavabila sau cu ce?). Cele mai bune raspunsuri v-or primi funda.Va >multumesc:d

Răspuns Câştigător
| Pumba a răspuns:

De ce te complici cu pictatul cand poti sa cumperi autocolante speciale pentru perete? Se gasesc orice fel de modele si orice fel de marimi.

Dar daca tii neparat sa pictezi poti sa faci ce fac eu acum in camera mea - dungi verticale.Se lipesc niste benzi speciale pe perete(benzile se gasesc in magazine de specialitate), spatiul liber dintre benzi trebuie sa fie acelasi si dupa lipirea benzilor incepi sa colorezi fiecare dunga cu alta culoare sau faci un model sau orice alt ceva.happy

Succeswinking

1 răspuns:
| anadragutza a răspuns:

Cu un turcoaz