| roxi_8971 a întrebat:

Vreau sa trimit un mesaj de multumire unui membru al saitului, cum procedez?

Răspuns Câştigător
| altul a răspuns:

Dai pe destinatar clic stanga si undeva sub poza lui scrie trimite mesaj succes

7 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Mergi pe profilul lui si dai click pe "trimite un mesaj"... Scrii ceea ce ai de scris si dai trimite.

| sigmanet a răspuns:

Ai datele de contact de care te poti folosi cu mare increderehappy

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Foarte simplu. Dai click pe numele respectivului (username), dupa care ai o optiune de a trimite un mesaj. Acela este in privat, nu va fi afisat celorlalti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu situ daca prin mesaje de multumiri am sa ma revansez vreodata si eu dar stiu ca atunci cand vei avea nevoie de mine o sa fiu acolo mereu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi pe profilul lui dai clike pe"trimite un mesaj"scrie ce ai de scris succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trbue sa-i zici mersi mult sau cum ai inchipuire ca majoritatea ii place asa cuvinte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trbue sai zici mersi mult sau cum ai inchipuire ca majoritatea ii place asa cuvinte