| VladSpita a întrebat:

salut vreau sa trimit mesaj pe TPU si nu pot imi scrie Statusul de membru junior nu permite trimiterea de mesaje acestui utilizator. cum pot avea alt statut?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Habar n-am. Uita-te ca ai o linie alba care se umple cu ceva galben acolo la vizualizare profil, in dreapta pozei tale. Banuiesc ca atunci cand se umple.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Raspunzand la intrebari.

| VladSpita explică (pentru Salontanul):

Mersi,la cite? aproximativ

| Salontanul a răspuns (pentru VladSpita):

Habar n-am. Uita-te ca ai o linie alba care se umple cu ceva galben acolo la vizualizare profil, in dreapta pozei tale. Banuiesc ca atunci cand se umple.