| Sabryy a întrebat:

Cred ca deja v-am umplut de intrebari laughing okei, deci as vrea sa stiu cum as putea sa avansez din membru junior in. orice alt fel de membru, deoarece vreau si eu sa votez sau sa trimit mesaj privat. Multumesc anticipat si promit funda :*

4 răspunsuri:
| ThєOηlyOηє a răspuns:

Hey :* Ca să poti vota/trimite mesaj privat trebuie sa ai 100 de răspunsuri.

| Neimportant a răspuns:

Bună! Ca să avansezi să fii senior trebuie să ai 100 de răspunsuri şi 10 zile de la data înregistrării. Pentru mai multe informaţii : http://www.TPU.ro/blog/. Succes

| DontForgetMe a răspuns:

Ca sa fi senior trebuie sa ai 10 voturiwinking

| Agentul6842 a răspuns:

Trebuie sa ai 100 de raspinsuri!