| Julieღ a întrebat:

Ciao. sunt tentata sa-mi cumpar cartea "Totul despre cresterea in inaltime" de Gabriel Lungul, dar am aproape 21 de ani si nu stiu cat ma mai poate ajuta. este cineva care a facut exercitii din ea si a obtinut rezultate si la peste 20 de ani? Stiti cumva daca se poate gasi si in librarii sau doar on-line? va multumesc anticipat happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| saymoon a răspuns:

Eu o am.Acolo scrie ca se pot face exercitii de crestere in inaltime pana la 35 ani, atunci cand se inchid definitiv oasele.
E buna, eu chiar ti o recomand.
Numai bine.

| IulianaL a răspuns (pentru saymoon):

Buna! M ai putea ajuta cu carte, te rog? Contra cost, bineinteles

3 răspunsuri:
| pinkpupix a răspuns:

Nu cred ca mai este posibila cresterea dupa 21 de ani. Este anul ce inchide cresterea in cazul femeilor.

| Marwell a răspuns:

Eu am facut niste exercitii care au avut rezultate foarte bune, tinand cont ca am 20 ani, am crescut peste 5 cm de la ele, uite le gasesti aici, are si in format video, foarte simplu de urmat(iti ia 15 min):
http://fit4sport.wordpress.com/cum-sa-cresti/exercitii-crestere/