| Nic0L a întrebat:

Vreau si eu ideei cum as putea sa imi infrumusetez camera idei diferite/nu sunt o pers f creativa. daca ati putea si poze ar fi perfect fundita pentru cele mai dragute si practice ideei

5 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Incearca pictura decorativa - www.picturadecorativapepereti.blogspot.com - poate gasesti acolo o idee care sa iti placa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.soscasa.ro/

intra aici si cu siguranta vei gasi ceva care sa iti placa-sunt multe idei creative si chiar daca unele necesita migala, merita!

| Tiffany89 a răspuns:

thinking
Sora mea si-a decorat camera cu bambus, si cu tablouri cu plante...

| PunkyA a răspuns:

Cauta pe www.youtube.com "My room tour"...Si asa o sa ai de unde sa te inspiri!

| Pancake a răspuns:

Ai putea incerca sa scoti poze cu tine/prietenii tai si sa le lipesti pe pereti, si nu doar poze. desene facute de tine, poze cu artisti preferati, aaa, si ai putea (asta daca te lasa ai tai) sa scrii anumite versuri sau pasaje din carti. sper ca te-a ajutat. :*