| madyy99 a întrebat:

Hei...
Sper sa ma puteti ajuta♥
Sunt o adolescenta creativa, am o imaginatie bogata. Am o multime de idei nebunatice, fantastice.
Imi place sa creez lucruri noi,. sa redecorez camera, sa creez haine, ca fac poze etc...
Ma descriu cuvintele: Creativa, amuzanta, inteligenta.
La ce liceu as putea da?
La ce facultate?
Ce meserie as putea urma cu ideile mele(care sunt multe) si cu creativitatea mea?

1 răspuns:
| Sumpilicious a răspuns:

Mergi la un liceu de arte. Daca iti place sa creezi haine, fa-te designer. Sau daca iti place sa faci poze, mergi pe profilul asta habar nu am. big grin