| cami89 a întrebat:

Buna seara.Stiu ca multi ma vor acuza ca cersesc, ca aici este un site de intrebari nu de milogit, dar cand ai un copil cu probleme de sanatate si vezi ca nu ai posibilitati nimic nu este jignitor.Ai face orice sa vezi ca e fericit si sanatos.Am o fetita de 1 an si jumatate careia i s-au descoperit unele probleme de nutritie, mai concret nu asimileaza alimentele si de aceea nu a mai luat in greutate de jumatate de an, are 10 kg acum de la 10, 5 cat avea la 1 an.acum urmeaza tratament cu calciu, fier si unele enzime.Problema noastra e ca in timpul tratamentului(2 luni)si dupa inca 2 luni trebui s-o cantaresc saptamanal sa vedem progresul si raspunsul la tratament, iar noi nu ne permitem sa luam un cantar de bebelusi. Daca are cineva un cantar si nu ii e de folos va multumim din suflet. orice e binevenit, hainute jucari.

90 răspunsuri:
| Isabella95 a răspuns:

Am sa te ajut, in fiecare zi o sa ma rog pentru tine, promit. Multa sanatate!

Răspuns utilizator avertizat
| Theaxniz a răspuns:

Chiar imi pare rau sper sa aveti sanatate chiar nu stiu imi pare foarte foarte rau

| DaW a răspuns:

Tot ce pot face este să mă rog pentru Dumneavoastră și fetița.

Răspuns utilizator avertizat
| vivigreen a răspuns:

Off. imi pare raupuppy dog eyes

| IAliveInHell a răspuns:

Imi p.are rau de tot pentru voi =(.Sa va ajute Dumnezeu si sa va dea tot ce aveti nevoie.

| meseriasul88 a răspuns:

Buna! imi pare rau de voi sper ca o sa fie cineva cu inima buna nu numai vb eu pot sa spun despr fetita voastra sa se faca bine va doresc multa sanatate

| KRIIIX a răspuns:

Curiozitate, cu ce platiti internetul?

| catalinmobil a răspuns:

Pai ai putea face un imprumut simplu la PROVIDENT 021 2 75 75 75

| Less_Ray_1990 a răspuns:

Nu e vina ta ca nu ai bani sunt multi porci care au salari imense pentru a sta degeaba e vina lor ca noi oameni nu mai avem locuri de munca sper sa se faca bine copilasul sanatate din partea mea

Răspuns utilizator avertizat
| AnonyMess a răspuns:

Imi pare extrem de rau =(

| Smecheritzu50 a răspuns:

Nu ai niciun motiv sa crezi ca te vom acuza unul dintre noi de cersit big grin

| DontDifferent a răspuns:

Ohh saraca fetita sper sa prinda in greutate si sa se faca bine... apropo am vazut un comm cum de platiti netul baiatul ala trebuia sa se gandeasca ca poate v-ati dus la vreun prieten de familie care are internet in fine sper sa se faca bine fetita o sa ma rog j eu pentru ea succes!

| Elenutxz19999 a răspuns:

Eu am o sora de 2 ani si jumatate.Si ea a avut probleme grave de sanatate, a fost operta pe inima... Depinde si unde stati, eu am multe lucruri pe care ea nu le-a purtat niciodata si de firma.Dar ar mai fi o chestie sa ne asiguram ca ajung la o familie care chiar are nevoie de ele.

| cami89 explică (pentru Elenutxz19999):

Noi suntem din Olt.Crezi ca daca nu as fi avut nevoie as mai fi postat sa rada toti dementii de mine sa imi spuna sa imi spanzur copilul sa il omor, as mai fi indurat atatea? crede-ma ca daca nu aveam nevoie de ajutor stergeam mesajul la primul comentariu rautacios.pe mine nu ma intereseaza ca sunt de firma sau nu conteaza sa fie hainute sa am cu ce o imbraca. Daca va ganditi si vreti sa ne ajutati astept un raspuns de la tine.

| 1dintrevoi a răspuns (pentru Elenutxz19999):

Cunosc persoana care a trimis cantarul si tine legatura cu familia. Te pot pune in legatura cu ea, lucreaza pentru un ONG, deci stie sa se fereasca de fraude.

| AndyBB a răspuns:

Da fata ca sa scape de rahitism trebuie sa manance mult peste, pestele este bogat in OMEGA3

| Christiana03 a răspuns:

Imi pare rau.Bine ca nu e ceva mai grav.Ma bucur ca ati facut rost de un cintawinking. Sper ca o sa se insanatoseasca micuta, deoarece merita asta!

| ada2203 a răspuns:

In ce oras locuiti? Avem noi un cantar de la sora mea, care are acum 3 ani, si nu il mai folosim, si vi-l putem da vouahappy

| Mijaiche_Alina-Andrada_1998 a răspuns:

Imi pare foarte rau pentru micuta.
Va urez tuturor tot binele din lume si insanatosire grabnica sa fie fericita, sa se bucure de copilarie.

| χεςρυψχ a răspuns:

Te poti interesa sa vezi poate gasesti cantarire gratuita la spitale!

| vlad255 a răspuns:

Trebuie sa ne spui in ce judet stai sau ce sat.

| Scheopu_Irina_1999 a răspuns:

Nu pot face nimic doar sa va spun o vorba buna:Sanatate si toate cele bine sa dea Dumneeu sa se fac bine!

| GabiPiff a răspuns:

Dar netul cum il platiti ..nu vreau sa fiu rautacios sunt atatea organizatii dati un telefon ca nu e mult pentru ei 300 lei!

| JustLiv a răspuns:

Îmi pare rău.Se poate rezolva?

| iurikas4 a răspuns:

happytrebuie sa cumperi

| DeleteAcount a răspuns:

Aceasta nu inseamna ca cersesti, inseamna ca iti pasa de copilul tau, si incerci sa ceri un ajutor...

| Daniel1619 a răspuns:

Imi pare nespus de rau sa aud asa ceva ti-as da din toata inima dar eu nu mai am hainute si jucarii adica am avut dar le-am dat pe multe din ele deci inca odata imi pare nespus de rau! Sper s-a se insanatoseasca bebelusul si sa fie fericit love struck!

| nnnnnnnnnn a răspuns:

Nici un copil nu merita asa ceva de acea ma voi ruga pentru ea... apropo cum o cheama pe fetita?