| timidd a întrebat:

Buna seara am un cantar electronic si cand ma cantaresc pe parchet imi arata anumite kg si cand ma cantaresc pe linoleu am mai multe kg de ce aceasta diversificate?

Răspuns Câştigător
| IlincaIca a răspuns:

Stiu si eu patesc uneori, trebuie sa pui cantarul pe un loc perfect intins, linoleul s-ar pute sa aiba anumite denivelari, cel mai sigur e pe parchet

1 răspuns:
| Nikoletaaa a răspuns:

Buna! Pai cantareste-te pe amandoua, vezi cat iti da, iar apoi du-te la un prieten si cantareste-te pe cantarul lui si apoi le aproximezi si vezi care e kg cel perfect...