| anonim_4396 a întrebat:

Unde pot dona sånge datim niste adrese de spitale va multumesc

72 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Google.ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Serios? Dumnezeu interzice asta? nu cred ca ar interzice asta daca e pentru o cauza nobila sau un om pe moarte sau stiu eu ce.asa ca voi astia nu mai vbiti ca sa va aflati in treabawinking.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.filmeeonline.info filme online subtitrate in romana www.filmeeonline.info

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai daca esti din iasi centru de transfuzi de pe independentei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mama si copilul CHISINAU

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sa am nevoie acuta de sange, nu l-as accepta de la tine... daca ma prinde si pe mine prostia si scriu agramat?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La mine acasa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La Centrul De Transfuzii, langa Medicina Legala pe Str. Sitei (in brasov

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru a dona sange, trebuie sa mergi la un centru de transfuzie sanguina.

| HighByTheBeach a răspuns:

La orice centru de transfuzii

Răspuns utilizator avertizat
| Cleona a răspuns:

Http://www.google.ro/......Http?/ citeste pe aici...

| Athée a răspuns:

Trebuie sa mergi la un centru de transfuzie sanguina.
Frumos din partea ta, si eu am de gand in curand sa fac acelasi lucru.

| Enki a răspuns:

Spune-mi intai in ce oras stai

| AcidCuSange a răspuns:

Nu poti dona sange decat la rude, pentru ca trebuie sa fiti din acelasi popor.Adica nu ma refer la popor roman, francez, chinez, spaniol.Ma refer din familie. Dar totusi, foarte frumos din partea ta!

| AliceThai a răspuns:

Pai tu in ce oras esti?

| Timeea2001 a răspuns:

Pentru mai multe detalii poti intra pe site-ul www.doneazasenge.ro

| RockLegend a răspuns:

Mergi la orice spital

| REDSQ a răspuns:

Si eu abia astept sa merg sa donez sange. Sunt din Bucuresti si merg la Insititutul de Hematologie de pe strada Caracas. (metrou victoriei--->nicolae titulescu--->iacob felix--->caracas. Imi place daca pot sa ajut oamenii cu ceva!

| TURCUL0001 a răspuns:

Pe Dr. Felix este unul.

| bogdiy a răspuns:

La ori ce spital din tara. app frumos gest

| TicTacUser a răspuns:

Nu stiu

| RobYnRobYn a răspuns:

La Centrul De Transfuzii, langa Medicina Legala pe Str. Sitei (in brasov)

| msweety a răspuns:

Mare gest!

| xXAnGeLXx a răspuns:

Doaaamne, pupatia-si talpile laughing! si ce faci daca acele nu sunt sigilate \happy? ai grija... oricum, frumos din partea tahappy!

| Pandaaaaaaaa a răspuns (pentru xXAnGeLXx):

Doaaamne, cat urasc expresia asta straight face

| barcelonamessi a răspuns:

Incearca la spitalul grigore alexandrescu