| mirelutza21 a întrebat:

As dori sa adresez si eu o intrebare fanilor NARUTO happy (dar numai daca ati citit manga aveti cum sa stiti la ce ma refer)
Voi ce credeti ca se afla in acel pergament pe care l-au gasit Suigetsu si Juugo de i l-au apoi la Sasuke? Si oare dc l-a reinviat`Sasuke pe Orochimaru si unde are de gand Orochimaru sa-l duca pe Sasuke? Va rog scrieti-mi parerile voastre, sunt extrem de nerabdatoare sa le citesc! :d

1 răspuns:
| Okami23 a răspuns:

Am citit pe narutopedia ca in acel pergament scrie ceva despre omul care ar stii totul, mai scria ca cu acel pergament team taka ar conduce lumea. poate orochimaru are acelasi plan cu sasuke (adica sa ii ia corpul) sasuke l-a inviat pe orochimaru poate pentru ca doreste sa afle secretele din trecutul sau (secretele de clan sau care e logica cu Madara)
asta e doar o parere, fie o accepti, fie ca nu