| OtakuForever a întrebat:

pentru cine a citit capitolul 663 din Naruto. Cine credeti ca este persoana de langa Sasuke? Eu cred ca va aparea o persoana noua la care nu ne asteptam.
Multumesc anticipat pentru parerile voastre, la revedere.

Răspuns Câştigător
| Awesom a răspuns:

E Kabuto, are solzi de sarpe pe picioare, primiti de la nenea Orochimaru.

1 răspuns:
| Kidomaru a răspuns:

Hmm, pai din imaginea aceea putem observa ca aceea persoane are picioarele goale, in afara de Suigetsu sau Nagato, dar acum orice este posibil, astept cu nerabdare numarul urmator, + ca Obito este mai nou Eremitul celor sase cai happy

| Awesom a răspuns (pentru Kidomaru):

E Kabuto, are solzi de sarpe pe picioare, primiti de la nenea Orochimaru.