| alina5560 a întrebat:

Pentru cei ce citesc manga...ce credeti ca se va cu Naruto si Sasuke?

4 răspunsuri:
| Lynna a răspuns:

Sincer habar nu am. Am renuntat acum ceva timp sa ma gandesc la tot felul de scenarii pentru Nruto, pentru ca Kishimoto ne surprinde mereu. Probabil Orochimaru si nebunii lui il vor salva pe Sasuke, iar Sakura si Gaara pe Naruto.

| Alexandru0007 a răspuns:

Vor trece prin multe necazuri, dar va fi bine

| Rührselig a răspuns (pentru Alexandru0007):

Tu măcar ai văzut un episod ca să-ţi dai cu părerea?

| Rührselig a răspuns:

M-am oprit până la episodul când hostul pentru monstrul cu 8 cozi îl atntrena pe naruto pe insula ţestoasei. Nu ştiu până te-ai uitat, nu vreau să fac spoilere. Oricum cred că Naruto va fi nevoit să-l ucidă pe Sasuke.