| andrutzika a întrebat:

ce parere aveti despre acei oameni care nu inteleg ca la Comics nu se pun intrebari T/A?

Răspuns Câştigător
| mutuadrian1 a răspuns:

Sunt foarte enervanti.Pentru asta au fost puse mai multe categorii! Ca sa pui intrebarea unde trebuie!

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Sa i chis in freza

| Muflă a răspuns:

Mă... de şters nu le-aş şterge că ştiu cum e să-ţi fie şterse 50% din întrebări. Nici să-i înjur nu pot că iar îmi ia contul tanti Stela... Poate or să plece dacă le dăm o shaorma?

| CoMyYySiAtat a răspuns:

A si asta inseamna sa nu punem T/A, ci sa punem de la adolescenti sau de la nu stiu ce categorie..., ca tine, la Comics se pun comicuri si gata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le-am trimis eu adminilor un mesaj in legatura cu asta.

| ๓ยเ a răspuns:

Ca tine?

| DeeDee a răspuns:

BAN BAN BAN!
si sa fie pedepsiti sa se uite la maraton de "nora pentru mama" 12 ore incontinuu...sa vezi ca dup-aia nu o sa mai greseasca in veci categoria.

| Dootzy a răspuns:

Asa,ca tine, ca asta este categoria Comics si ai zis ce parere am despre oamenii care pun intrebari la Comics.Ei bine, parerea mea despre tine este ca ar trebui sa vezi la ce categorie pui intrebarea si dupa aia sa comentezi despre oamenii care pun intrebari nepotrivite la acea categorie.

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Am facut un comic acum cateva saptamani ca sa arat asta. Dar nimeni nu ascultastraight face.
SI @Flory si cei care au comentat ca ea nu a pus la categoria potrivita. A pus la categoria POTRIVITA. Deoarece este problema noastra si noi trebuie sa o rezolvam, nu mama si nici bunica. Deci...