| naruhina1030 a întrebat:

Credeti ca naruto in aduce pe sasuke inapoi ik konoha? justificati.

6 răspunsuri:
| ianaa a răspuns:

Nu eu nu cred ca il aduce poate o sa se bata si mor impreuna big grin

| RoseQueen a răspuns:

Pai,e o itrebare complicata. Poate da, poate nu.La urma urmei totul e posibil.Eu sper ca da, adica Sasuke e un tip chiar ok, dar asta in destul de putine momente acolo.

| kumichan a răspuns:

Nu nu il va aduce inapoi deoarece Sasuke va veni sa distruga konoha si Sakura Naruto Ino Shikamaru Neji si toti ceilalti vor sari sa-l opreasca Sakura si Ino vor fii copleite si se vor retrage si in final Sasuke o sa ajunga sa se bata cu aruto si in final va muri el sau vor muri amandoi

| ΛᄂΣX a răspuns:

Eu cred ca da... Pentru ca e in desene! Toate se termina cu happ end!
p.s. Sasuke e cel mai frayer!

| naruhina1030 explică (pentru ΛᄂΣX):

Ai dreptate.vezi ca nu pot sa iti trimit mesaj ca sunt membru junior...trimite-mi tu id-ul tau...

| D3utzZza a răspuns:

Nu naruto nu o sa-l aduca pe sasuke inapoi in konoha pentr-u sa sasuke vrea sa-l omoare pe Naruo si in final Sasuke si Naruto se lupta si mor amandoi.