| alyssa_7645 a întrebat:

de fiecare data cand deschid calculatorul imi deschide direct o pagina pe net. ce pot sa fac sa o dezactivez? sa fac ceva sa nu mai apara...happy

4 răspunsuri:
| Cayus a răspuns:

Ceea ce iti apar sunt spyware(adica reclame)
pasii sa rezolvi:
1)downloadeaza advance system care http://www.iobit.com/advancedsystemcareper.html
2)instaleazal
3)dai quick care (la tot ce poti bifa - cand te intreaba dupa ce dai quick care)sau poti omite cu bifatu dar tree sa bifezi undeva ang unde scrie spyware sau daca nu deep care si la fel

| 7alexandru7 a răspuns:

Doua raspunsuri banale. E simplu! te duci in control panel, dai click dreapta pe "internet options" si in prima casuta parca, unda e trecuta pagina web respectiva(aia cu care ti se deschide tie) stergi si scrii www.google.ro sau ce pagina vrei sa-ti deschida cand intri pe net.

| MalinaD a răspuns:

Nu mai deschide calculatoru

| alyssa_7645 explică:

Da malinaD nul mai deschid! ce copillaughing mai bine nu mai sppuneai nimic...