| BambiSd a întrebat:

De fiecare data cand deschid calculatorul imi apare o pagina de Internet Explorer cu un site de jocuri (probabil pe care a intrat sora mea). Cum as putea sa fac sa nu mai apara? Pentru ca devide stresant ca atunci cand deschizi calculatorul sa iti apara mereu aceeasi pagina...waiting >Funda.Multumescbig grin<

4 răspunsuri:
| Pavelll a răspuns:

Incearca sa intri la unelte la pagina de net apoi-optiuni-general, si pune alta pagina de start

| fosnet a răspuns:

SeteazaGoogle ca pagina de pornire.

| BambiSd explică (pentru fosnet):

Pagina Google era deja setata ca pagina de pornire. Doar ca mie imi apare pagina de internet explorer cu siteul ala fara ca eu sa apas pe ceva. Imi apare automat cand deschid calculatorul.Eu nu vreau sa imi mai apara. Ce fac?

| TheLostAir a răspuns:

Ummm.Eu nu sunt foarte sigur de cea ce iti zic, dar ar putea merge. Daca ai deja Google Chrome e bine. Daca nu il ai: www.google.com/chrome?hl=ro.Sterge Explorer.Si foloseste Chrome.Iti zic eu ca e mult mai bun si mai sofisticat.Eu il folosesc chiar acum. Sper ca ti-am fost de folos.Pa