| Nicol_5933 a întrebat:

happy...am si eu o problema, de fiecare data cand deschid calculatorul mi se deschide o pagina buzunar.blogspot. com si nu stiu ce sa fac sa nu se mai deschida cand pornesc calculatorul...va rog ajutati-ma! Ofer fundahappy

3 răspunsuri:
| seen a răspuns:

Sa Inteleg ca e vorba de o pagina web cand deschizi browser web (firefox, internet, chrome) acum depinde de la browser la browser unde gasesti seteaza ca home page ai si elimina home page dai pe elimina homepage blogspotu ala intri pe google click dreapta si cauti seteaza ca homepage

| master77 a răspuns:

Apasa windows+r apoi scrie msconfig si apasa enter, dupa care intri pe tab-ul start-up si vezi pe acolo ce are legatura cu site-ul ala si debifeaza

| warmaster a răspuns:

A da sfaturi tuturor, de dragul de a-i ajuta sa isi destabilizeze sistemul de operare nu ajuta la nimic.