| PrajituricaCuBomboneleColorate a întrebat:

Buna!
deci.pentru toti care asteapta comicul "jurnalul unui utilizator TPU".
de maine nu o sa mai am voie la calculator din cauza fratelui meu care are numai note de 4 si parintii nu ma mai lasa nici pe mine la laptop pentru ca parintii mei cred canici eu nu invat la scoala! desi majoritatea notelor mele sunt de cel putin 7 si nu am niciun 4(-_-)
deci... din cauza greselilor fratelui meu trebuie sasufar si eusad
deci.nu o sama mai vedeti pe TPU doar la paste si la vara...sad
imi pare sincer rau.nu pot face nimic.sad
stiu ca din partea mea ati avut parte de o serie de dezamagiri cu privire la comicuri si vreau sa vva spun ca imi pare sincerr rausad

3 răspunsuri:
| TheDubstepMan a răspuns:

Bineeee... dar când vei avea timp să faci comicul, vei pune acelaşi personaje?

PS: Îmi pare rău de ceea ce ţi s-a întâmplat.

| PrajituricaCuBomboneleColorate explică (pentru TheDubstepMan):

Da.voi pune aceleasi personaje.stati linistiti...happy

| tally a răspuns:

Stai fata linistita te pup laughing