Întrebare recomandată | MmAaRrIiOo210200 a întrebat:

Ce trebuie sa fac pentru a lua note mai mari fara sa invat mult? Sau cum sa imi linistesc parintii pentru a nu mai fi enervati din cauza notelor?

4 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

sa iei note mai mari fara sa inveti mult? da'i mita la prof.rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Uite aici ce trebuie să faci, citește ghidul în șase părți, aplică-l și învățatul va fi floare la ureche! http://www.lecturirecenzate.ro/......-mai-bine/

| Trybest a răspuns:

Incearca sa faci proiecte scolare, sa participi la activitati extrascolare pentru a fi privit mai bine in ochii profesorilor si desigur sa inveti.Pentru parinti explica-le ca urmeaza sa te asculte si ca iti vei indrepta usor nota.winking

| caticati a răspuns:

Nu mai fi lenes, pune mana si invata!