| xXxFaTiMa a întrebat:

intrebarea asta este pentru. cei care stau in Oradea... Vreau sa imi cumpar un colier,din acela care se rupe in doua, si se da la prietena ta, de la ce magazin pot sa imi cupar unul si cat costa unul? Dau fundita si vot celui mai bun raspund! Si va rog sa raspundeti doa daca stati in Oradea...Multumes anticipat.

Răspuns Câştigător
| MoonGirl_Lonley_1994 a răspuns:

La lotus center este un magazin cu bijuterii si sunt coliere asemanatoare(cele doua formeaza o inima in care scrie best friends)

2 răspunsuri:
| JiTerra a răspuns:

Si eu stau in Oradea...dar nu stiu exact ce vrei sa spui prin colier care se rupe si dai la prietenthinking te referi sa dai o jumatete ei si jumatate sa ramana la tine? ..asa ca intre prietene? ..ai incercat in Lotus? :d la magazinele alea cu lucruri mai vechi/ mai antice

| xXxFaTiMa explică:

Este o inima care se desparte in doua, si se transforma in doua colierebig grin