| Panteraa a întrebat:

Am o fobie. Mi-e frica de fantome chiar daca stiu ca nu exista. Ce as putea sa fac sa scap de ea? Pls funda+vot

Răspuns Câştigător
| robinho17 a răspuns:

Nu ma tem de nimick altceva(decat de dumnezeu bineinteles) dar Fantomele ma ingrozesk stiu ca nu exista si IceGirl si horeabortan incearca sa te pacalaeskalaughing

| Claudika27 a răspuns (pentru robinho17):

Nu ma tem de fantome, strigoi, zombie...etc

6 răspunsuri:
| HaruhiFujioka a răspuns:

Ai eu am aceeasi fobie!

| ĎĮĐĬ a răspuns:

Si eu am aceeasi problema

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai aceeasi fobie ca mine.
Nu stiu cum sa o tratezi...

| visatorul78 a răspuns:

Esti chiar sigura ca nu exista? S-a dovedit stiintific existenta lor.

| IceGirl_3377 a răspuns:

Tratament pentru fantome, hmm, gandeste-te ca nu iti fac nimic rau sau ceva de genul, nu stiu eu daca nu exista, dar la casa mea de la tara mereu zboara cateo cana sau se aprinde un ochi de la vreun plus rolling on the floor si m-am obisnuit, nu imi e frica deloc, nu mi-a fost de la inceput, cat despre tratament ai putea incerca sa stai intr-o camera in care tie frica mai mult timp... zic si eu