| frumusica27 a întrebat:

Eu am o mare frica de fantome...Desi stiu ca nu exista! Dar mereu parca am vedenii si aud diferite zgomote care ma inspaimanta! Va rog cum as putea sa scap de aceasta frica?! Cat mai multe raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| stark47 a răspuns:

Daca tu deja constientizezi ca acele fantome nu exista insa inca iti este frica de ele cred ca ar trebui sa sapi mai adanc in acest teritoriu.
si nu ma refer la a discuta cu tiganci despre paranormala ci sa te uiti la cateva filme de groaza.la inceput ma speriam si eu ca naiba insa dupa o perioada,ma uit la ele ca si la o publicitate banala.
ifruntati frica, ca sa spun asa, evident, nu poti gasi o fantoma si sa te iei cu ea la cearta, insa macar poti cauta senzatia de care iti este frica si sa o intretii in asa fel incat sa devina obisnuinta.succes

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cu un caine mare in casa vei scapa de frica, un caine urias asa le zic eu, ofera o protectie buna.

| Floreenofficial a răspuns:

Salut! happy
1.NU trebuie sa-ti fie frica!
2. Exista fantome!
3.NU te mai gandi la chestii din astea.Cand ti se pare ca ai vedenii,da drumul la TV,muzica, computer, radio, suna pe cineva, aprinde becul etc.Nu te lasa dominata de frica! Nu ai de ce! Roaga-te! Succes! happy

| armescuecat12 a răspuns (pentru Floreenofficial):

Mersi, m-ai ajutat foarte mult happy

| Floreenofficial a răspuns (pentru armescuecat12):

Cu placere! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil eşti nesigură în propriile tale puteri, de aia te temi până şi de un spaţiu vid, imaginându-ţi că în preajma ta s-ar afla spirite.

| Solitude15 a răspuns:

Ai imaginatia super bogata mie mi-a fost frica de ele big grin