| FuwaFuwa a întrebat:

Ce ziceti de desenele mele http://hina06.sunphoto.ro/2-My_creations sint cam vechi dar macar am talent? Va intreb pe voi ce credeti sa ma las de desen sau sa mai creez.

15 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

10/10

| Katakimiku a răspuns:

LOL, mai intrebi? Ai talent cu carul! ( asta daca nu copiezi desenele )
Sunt superbe. Cum ai reusit sa desenezi asa frumos? Adica pe ce site ai invatat ( daca ai invatat de pe un site ). Daca poti sa imi trimiti si mie site-ul pe mesaj privat. Daca e dintr-o carte sa imi trimiti denumirea ei. big grinwinking

| FuwaFuwa explică (pentru Katakimiku):

Nu nu m-am inspirat de pe nici un site si nu m-am uitat in nici o carte.Eu ma uit la anime-uri online pe internet iar acelea ma inspira sa creez si sa incerc sa devin din ce in ce mai buna. Scuze dar nu m-a lasat sa iti timit un mesaj

| Frunziix3 a răspuns:

Ai talent.winking
Mai ales daca ai si imaginatie, poti face orice...
Eu personal as zice sa faci cum simti...

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Dacă îţi place nu te lăsa, e un punct de plecare ce ai făcut până acum.
Dacă tu continui să desenezi singură, fără să copiezi desene, atunci vei progresa.
Important e să exersezi zilnic, să studiezi anatomia, cum vine corpul uman, să studiezi diverse cărţi de desen, (accesibile la bibliotecă), autori, pictori, desenatori etc.

| FuwaFuwa explică (pentru MalleusMaleficarum):

Multumesc si chiar nu le copiez de pe ecranul calculatorului

| roxkiss a răspuns:

Salut, bravo, bravo, stiu ca e greu eu tot desenez am multe desene )) sa nu te lasi poti sa te perfectionezi si sa treci si la oameni ))) succes in continuare, mai astept si alte desene )))

| Luiza45 a răspuns:

Sincer.mie imi plac foarte mult. Mai posteaza cateva desene cu Naruto si Hinata. O poti desena si pe Sakura?

| FuwaFuwa explică (pentru Luiza45):

Da dar nu prea imi iese parul dar nu ma las eu asa de usor daca nu incerci nu stii daca iti va reusii

| akcentdiana a răspuns:

Ce super! esti intr-adevar talentata! sunt mega tari desenele, mai ales cele cu hinata, imi plac la nebunie! si imi place foarte mult hinata!^_^ ador desenele!

| lowraider26 a răspuns:

Ai innebunit? Cum sa te lasi de desen continua tot asa s-ar putea sa ajungi un artist manga celebruwinking

| FuwaFuwa explică (pentru lowraider26):

Multumesc chiar asta vreau sa ajung

| ItachixArtist a răspuns:

Frumoase^_^Hey te rog contactează-ma pe email-ul *Shikisenri75@yahoo.com* Sa putem vorbii mai mult!

| Likurici a răspuns:

Buna desenele au iesit chiar foarte bine si sa stii treptat o sa ai rezultate si mai bune daca daca vei continua.