| madalykuka a întrebat:

Heii uitati de ceva vreme imi aduc aminte de desenele vechi cu care eu am trait(nu ca acum as fi nu stiu cat de mare dar,,,)nu stiti cumva unde pot gasi autobuzul magic sau caine rau sau boby,,, sau poate chiar sisi,,, a si sa nu uit era un desen mai vechi un pic cu 2 pastile care intrau in corpul nostru si ne ajutam sa ne facem bine,,,, macar denumirea la aces desen >:"...
p. s desenele as vrea sa fie in romana,,,,:* dau fundita

6 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Http://desenele-copilariei.net/
Încearca aici :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi-au placut desenele vechi mai ales autobuzul magic :X va rog sa raspundeti cei care stiti happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi-au placut desenele vechi mai ales autobuzul magic :X va rog sa raspundeti cei care stiti happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Denumirea desenului cu "alea 2 pastile" este "ozy si drix "love struck