| mali_8287 a întrebat:

invat foarte mult acasa numai problema e ca tot o dau in bara la teste, adica iau note mici. ce sa fac? un sfat v rog!

4 răspunsuri:
| totGumã a răspuns:

Se vede ca nu esti destul de bun.Cel putin la gramatica...Pff

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Şi ce buna cauţi la comics?

| ionutzul31 a răspuns:

Nu ai cum " sa inveti" daca o dai in bara la teste.Asta inseamna ca nu inveti. Sfatul meu este sa nu mai ineti nimic si sa te apuci de facut fitzuici in Word(cel mai bine e cu 5)winking

| KlaraWeiss a răspuns:

Probabil ca metoda ta de a invata nu e buna.
Nu ai putea sa ceri ajutorul unui coleg/unei colege care are note foarte bune? Sau unui profesor/profesoare in care ai incredere? Nu cred ca te-ar refuza, daca ei vad ca vrei sa progresezi.