| xxsahraxx a întrebat:

Buna TPU mi-as dori o papusa monster high de ziua mea si vreau sa stiu daca sunt prea mare pentru una (fac11ani)

Răspuns Câştigător
| RândunelPisică a răspuns:

EU cred ca nu esti prea mare. esti copil. copilaria trebuie traita xD IATI-O

6 răspunsuri:
| teosbeos a răspuns:

Nu iti face griji in privinta varstei... poti sa te joci cu papusi sau sa le colectionezi la orce varsta. am 2 prieteni ( el si ea )
care tocmai s-au casatorit si au amandoi pasiunea de a colectiona figurine ( tot un fel de papus daca vrei., papusi de colectie)

| Sophia1100 a răspuns:

Din orice magazin

| xxsahraxx explică (pentru Sophia1100):

Nu asta era intrebarea

| 13dorinte a răspuns (pentru Sophia1100):

Scuze ca ma bag dar ea a intrebat daca este prea mica pentru un monsterhigh!

| Stefifanste a răspuns:

Faza e ca tu decizi daca esti prea mare pt.una.Eu sunt in clasa a 6-a si fetele de la mine din clasa nu prea se joaca cu papusi! Dar na eu colectionez fig dewrestling, desi esti cam mare.

| 13dorinte a răspuns:

Nu,copilaria este cel mai frumos lucru din viata unui om.Deci ia-ti-o, caci inca esti copil si dupa cum am zis:copilaria.....Si sa stii o fata de clasa 8 colectioneaza din clasa 1 monsterhigh! Sper ca te-am ajutat.