| antonia15022005 a întrebat:

Bună ziua as vrea sa știu de unde pot cumpăra o papusa Monster High în Arad.
Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| PrincessB a răspuns:

Gasesti la magazinele de jucarii din Atrium Center si mai ales gasesti la Real, au o varietate mare

1 răspuns:
| Ungurasu_Rebeca_1990 a răspuns:

Hey! Noi ne cumparam papusile Monster High si Ever After High de la www.fantasiatoys.ro
Este foarte ok si au multe modele pe care nu le gasim in alta parte, trasportul se face imediat si preturile sunt bune!
http://www.fantasiatoys.ro/categorie-produs/jucarii-fete/monster-high/