| Andaw a întrebat:

Buna,o sa implinesc 11 ani pe 4 octombrie,si nu stiu ce sa imi doresc de ziua mea, mi-am dorit o papusa monster high si mai vreau inca ceva. sugestii?

16 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Cum sa ne intrebi pe noi ce-ti doresti tu?straight face

| Andaw explică (pentru CautNume):

Nu va intreb pe voi, daca ati avea 11 ani ce v-ati dorii doar sugestii straight face

| CautNume a răspuns (pentru Andaw):

Ma fata, tu ori nu intelegi ce am spus eu ori nu stii ce ai zi."si nu stiu ce sa imi doresc de ziua mea....si mai vreau inca ceva. sugestii?"

| Alrawan a răspuns:

Gândeşte-te ce ţi-ai dorii cel mai mult big grin. La mulţi ani :*

| BiuL a răspuns:

O fustita la moda, brarati, lantisoare, o carte interesanta, ceva decoratiune pentru camera ta de exemplu un ceas de perete sau tablou, un ghiozdan nou.

| dodicuta a răspuns:

Un ursulet urias de plus!

| lalaballet a răspuns:

Doar tu stii ce iti doresti

| Ioscaa1 a răspuns:

La varsta ta nici nu stiam ce ii aia calculator.Mai ales la ora asta treaza maine n-ai scoala? Nu degeaba se zice ca generatiile din 97 in sus se strica

| Katherine20 a răspuns (pentru Ioscaa1):

Si care-i problema ca are calculator la 11 ani? raised eyebrows Sunt si copii de 6-7-8 ani care au internet sau chiar si facebook, iar la 11 ani chiar nu mi se pare prea mica, mai ales pentru cont pe TPU. straight face Bine, acum nu zic ca ok sa stea toata ziua pe calculator da 1-2 ore nu cred ca are nimic oh go on. Si cu ora da e cam tarziu pentru a sta pe net thinking Da` asta nu inseamna ca la 11 ani esti prea mic pentru PC. straight face Si eu am avut prima data internet pe la 11 ani jumate (acum am aproape 14) si totusi nu stateam mai mult de 2-3 ore ziwinking Iar chestia cu generatiile...ma, acum se schimba vremurile numai sunt asa ca si cele de mai de mult. Daca generatiile voastre nu stiau de calculatoare la 11-12 ani asta nu inseamna ca nici generatiile noastre nu trebuie sa stie laughing

| Crucified a răspuns (pentru Katherine20):

Are ceva dacă am avut PC de la 5 ani? laughing
Dar net la 9 ani. laughing

| Andaw explică (pentru Katherine20):

Exact,dar la ce ora am postat ca nu stiu nu imi apare

| Cineva01 a răspuns (pentru Ioscaa1):

Ai de capul meu, bine ca faci parte din generatia de aur.

| millyca a răspuns:

Sfatul meu, cand nu stii ce sa iti doresti nu iti dori nimic. Vei implini 11 ani - multi inainte! Doreste-ti lucruri imateriale (adica nu obiecte) si vei fi fericita.

| Wukii a răspuns:

La mulți ani.

* știu, prea târziu *

| PasDeNom a răspuns:

Ce zici de nimic>?
Fi recunoscatoare ca ai o situatie materiala in care poti sa iti cumperi chiar si acea papusa. Copii cu prea multe pretentii...

| xxsahraxx a răspuns:

Haine, o carte...