| XxRoxanaxX a întrebat:

Care este cel mai jenant moment din viata ta?
Cel mai amuzant primeste PANGLICA!

2 răspunsuri:
| PeAripiDeVant a răspuns:

Hey! Cand mi-a cazut telefonul din buzunar in toaleta de la scoala.rolling on the floor. Bafta!

| LifeEternal a răspuns:

Buna.
Udam la şcoala florile de pe un dulap.Cineva s-a impins in scaunul pe care stateam si l-a dat jos.In acel moment m-am catarat pe dulap (e destul de mare). Colegii au incercat sa ma ajute sa cobor, la a doua incercare am cazut cu tot cu flori si cu dulap si iti dai seama ce era pe acolo laughing.
Mai am vreo doua momente jenante dar nu mai conteaza laughing Prea jenante.