| suităr a întrebat:

Care a fost primul vostru anime vizionat?

41 răspunsuri:
| ioanaioana a răspuns:

Mew Mew Power :3. Eram inebunita dupa el. Si pe calculator aveam tot felul de poze cu mew mew power dar nu l-am vazut pe tot- cam 80 la suta din el. Dupa care peste vreo 4 ani am descoperit din nou anime-urile si primul anime pe care l-am vizionat in totalitate a fost Bokura ga ita. big grin

| comsacodrut a răspuns:

Naruto

| pceli2007 a răspuns:

"Mihaela" pe timpul lui "împușcatu"

| bcalex96 a răspuns (pentru suităr):

Nu esti singura acum 2 ani l-am revazuthappy cu aceeasi pasiune ca la 5 ani

| suităr explică (pentru bcalex96):

Este! Nu mai sunt singură laughing

| asu33 a răspuns:

Inuyasha(NeT),Shuffle(NeT)

| PunkBuster a răspuns (pentru ryuu):

Dragon Ball era pe Tvr 1

| MadRaven a răspuns:

Nu sunt sigură, dar cred că Mew Mew Power.

| Alexutzu61 a răspuns:

Naruto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul a fost Naruto clasic pe Jetix, dupa am inceput Shippuden, Bleach, Yu-gi-oh, Death Note, Blue Exorciste, Kaze no stigma, Code geass, Code breaker, si nu in ultimul rand mirai nikki

| AngelAndreea a răspuns:

Dragon ball z