| mamaFluture a întrebat:

Care este personajul vostru preferat si argumentati dar daca sunt din Naruto sa fie va rog mai cunoscute sa stiu si eu.

6 răspunsuri:
| birdie14 a răspuns:

Uchiha Madara. Dacă eşti chiar atât de interesat de ce îl prefer, atunci citeşte uriaşul răspuns de aici:http://www.tpu.ro/......proape-pe/

| OhGodWhy a răspuns:

Luffy Zoro Sanji Shanks Ace din OnePiece
Ichigo Bleach si multi altii nu doar el
Si asa mai departe

| Blackyuu a răspuns:

Menma! ( filmul 6 )

| Uratu140 a răspuns:

Naruto laughing si din Bleach Ichigo

| OtakuForever a răspuns:

Este Itachi(Naruto), pentru ca el a suportat foarte mult, mai ales cand consilul din Konoha si cu Danzo i-a dat ordin sa-si omoara clanul, i-ar el, eu cred ca cu inima grea si-a omorat clanul si pe mama si pe tatal lui. Si pentru ca il iubea pe Sasuke mult, la lasat in viata. Putem spune despre el ca la protejat din umbra si a avut grija intr-un fel de el. Cand sa luptat cu Sasuke, eu cred ca el si-ar fi dorit sa se intample altfel, adica s-a mai fie ramas in viata si sa-i arate calea cea buna. Dar in manga cand s-a intalnit cu el (era reinviat cu edo tensei) i-a spus din ce cauza a facut asta si intr-un fel l-a mai adus un pic pe calea cea buna.
De acea, Itachi este personajul meu preferat.
Noapte buna.

| bogdan133 a răspuns:

Minato Namikaze ( al 4-lea Hokage ) pe langa faptul ca a fost hokage si l-a infruntat pe Tobi ( Obito / Omul mascat ) si a oprit bestia cu 9 cozi ( Kurama ) tipul a fost un geniu care s-a gandit ce se va intampla si dupa moartea sa, din acest motiv la sigilat pe 9 cozi in Naruto stiind ca acesta va trebuii sa se confrunte cu Omul mascat, si acele cantitati de chakra introdu-se in sigiliu au fost incredibile. Pe langa asta avea niste tehnici extraordinare. BEST YELLOW FLASH!>