| Ilarionus a întrebat:

Cine ar cstiga dintree killer bee si jiraya? argumente de ce

Răspuns Câştigător
| Cristian2003 a răspuns:

Greu de spus, Jiraya este un eremit si stapaneste si tehnici de foc foarte puternice, dar si rasengan-ul foarte bine, iar Killer Bee stapaneste jutsuri electrice destul de puternice dar slabe impotriva rasenganulu-i lui Jiraya dar sa nu uitam ca este un Jinchūriki foarte puternic si cand se transforma in 8 cozi este extrem de puternic si stapaneste jutsuri foarte puternice ca bomba bestiei cu cozi si daca l-ar lovi o data pe Jiraya cu ea ar murii cu siguranta, dar si Jiraya este puternic cand este in modul eremit pentru ca atunci cand este in acest mod poate strange chakra naturala si ii mai si creste forta fizica foarte mult, dar poate sa si invoce multe broaste puternice ca Gamabunta, dar tot cred ca Killer Bee este mai puternic, dar nici Jiraya nu este mai prejos
Sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
| Cristian2003 a răspuns:

Multumesc pentru funda