| Ilarionus a întrebat:

Cine ar castiga dintre shisui si minato? argumente de ce.

Răspuns Câştigător
| товарищ a răspuns:

Greu. Greu... Shisui are un Sharingan special; poate vedea in creierele oamenilor si poate controla ce e acolo, plus ca e istet dar Minato are o viteza legendara ( si e asa buuun, rawr ) si puterea de a face rasengan si multe altele. As paria pe... egalitate. Shisui ar schimba ce e in mintea lui Minato, dar minato ar actiona foarte repede si i-ar infige un Kunai in inima.

| Gekkō a răspuns (pentru товарищ):

Wow, un raspuns foarte fain. Si ai dreptate. Daca stai sa te gandesti bine, toti sunt tari si speciali in felul lor, dar toti au si un punct slab.

2 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Minatowinking