| LucaTeofil a întrebat:

Cine imi poate spune un anime ceva gen Tokyo Ghoul sau Deadman Wonderland?

5 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Shiki e asemanator cu tokyo ghoul si ti-l recomand cu cea mai mare placere. E prea frumos.
Elfen lied
Shingeki no Kyojin

| Feșăn_Fetița_1996 a răspuns (pentru Deleb):

Am vazut Shiki si nu are nici o legatura cu Tokyo Ghoul

| OnuOnulică a răspuns:

Uita-te la Ibitsu e cat de cat asemanator.

| yoadeea a răspuns:

Nu le-am vazut pe nici unul din astea doua dar iti recomand umineko no naku koro ni. e foarte fain e despre o familie mare, care au o insula, toti se strang pentru. ca capul familiei are sa dea mostenirea unuia din ei. toti incep sa moara misterios si toata lumea da vina pe beatrice, o vrajitoare care a murit pe acea insula. insa un membru al familiei nu crede nici de cunm in vrajiotoare, si la sfarsit ajunge se se lupte cu ea.

| Anonim013 a răspuns:

Eu am vazut o gramada de animeuri din astea si iti recomand:
1. Mirai Nikki
2.Attack on Titan
3. Elfen Lied
4.Another
5.Death Note
6.Corpse Party Tortured Soul
7.Ao No Exorcist
8.Shiki
9.Hellsing
10.Higurashi No Naku Koro Ni
Sper ca am fost de folos.