| KenNine a întrebat:

Anime gen tokyo ghoul sau Deadman Wonderland?

4 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Incearca Shiki, e foarte fain, si e cu vampiri.

| HandaSei a răspuns:

- Kiseijuu: Sei no Kakuritsu / De sute de ori mai bun decât Tokyo Ghoul(Părerea mea...)! ^.^

P.S./ Posibil să-l găsești mai ușor pe net după numele alternativ "Parasyte".

| KenNine explică (pentru HandaSei):

L-am vazut de 7 ori.Imi place la nebunie.Nu ma satur de cate ori de cate ori l-as vedea.

| George_Gabriel_Ion_1995 a răspuns:

Death Note
Another
Elfen Lied
Kuroshitsuji
Higutashi no naku koro ni
Death Parade
Future Diary
Mahou Shoujou Madoka Maguca(da stiu ce credeti dar tot e genul Death Note)
Hellgirl
Gosick(mai softcore dar e un gen politist cu crime interesante)
Hellsing Ultimate Ova(cu tot respectul asta e mai bun decat toate animeurile enumerate de voi)