| anonim_4396 a întrebat:

Colegul meu obez tocmai a iesit din spital cu burta mai mica dar mi-a spus ca isi va taia burta iar dar de data asta mai mult iar eu încerc sa îl conving dar nu merge! Ce sa-i spun sa nu o facă? E pentru binele lui!

Răspuns Câştigător
| VIRU a răspuns:

Poi spune-i pur si simplu ca pana la urma o sa regrete daca o face si nu mai poate da inapoi. Poate functioneaza happy

3 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

E categoria comics asa ca nu ma strofoc. Spune-i asa prieteneste: Drum bun si cale batuta.

| RespektSiAtat a răspuns:

Esti stupid mdany, ca si raspunsul tau!

| Zangetsu a răspuns:

Mai bine il ajuti. ii spui ceva urat de mama si il faci sa alerge dupa tine.