| PUFFandPUFF a întrebat:

Am o prietena care s-a intepat in acul masinii de cusut. Acul a intrat pe o parte si a iesit pe cealalta. Stiu doar ca masina de cusut este foarte veche iar acul nu a fost schimbat niciodata deci probabil este ruginit. Am incercat s-o conving sa le spuna parintilor dar nu am reusit. Atunci eu le-am spus parintilor ei pentru binele ei, iar dupa cateva ore au fost cu ea la spital sa-i faca antitetanus. Acolo au aflat ca ea avea o infectie inceputa. Medicul a tratat-o iar acum se simte bine. Problema e ca fata nu mai vorbeste DELOC cu mine de acum 2 saptamani cand s-a intamplat incidentul. Dar eu am facut-o pentru binele ei! Ce sa fac? Dau funda+ vot :*:*

Răspuns Câştigător
| Escape a răspuns:

Pai incearca sa ii explici ca ai facut-o pentru binele ei, si ca nu are de ce sa fie suparata pe tine, incearca sa o suni si sa ii spui sa te ierte in caz ca ai gresit big hug succes

1 răspuns:
| IzZabela119 a răspuns:

Buna.daca te iubeste se va intarce la tine 100% big grin Funda?:*