| anonim_4396 a întrebat:

Am un coleg obez care nu are parinti si vrea să slabeasca dar nu vrea sa se oboseasca. A spus ca se va tăia la burtă. A mai facut asta si in trecut dar acum vrea sa scape. Ce sa fac?! Nu vreau sa se raneasca! Ce sa fac?!?! Ajutor!

3 răspunsuri:
| Luori a răspuns:

Daca e atat de prost/naiv/nestiutor/nepasator/slab( nu in kg )/lenes incat sa isi puna astfel viata in pericol, e alegerea lui.
Spune-i ca trebuie sa munceasca daca vrea sa capete ceea ce doreste.

| William a răspuns:

Pai si data trecuta a slabit vreun gram? Zi-i ca e mai naspa se te tai decat sa faci sport.

| VirusS97 a răspuns:

Deci se va taia singur nu prin operatie explica-i ca asta se poate face prin operatie...si incearca sa-l faci sa ii placa un sport nu exista persoana careia sa nu-i placa vreun sport!