| R0beRtIcă a întrebat:

Am 17 ani și joc Fotbal de 3 ani și am o problemă.Am 4 prieteni care nu pot să facă foarfeca după ce mi s-a întâmplat.(Am ieșit din spital) Acum 4 săptămâni, antrenorul ne-a pus să încercăm foarfeca(Pentru finalizările acrobatice).Eu eram al 3-lea la rând.Cei din fața mea nu au avut probleme.Dar eu când să încerc,nu m-am 'aruncat' bine și m-am lovit rău la ceafă(spatele gâtului).Și după ce mi-am revenit,nu am mai avut probleme cu foarfeca dar prietenii mei au avut.Lor le e frică, și când încearca mereu își pun mâinile repede la gât si nu știu cum fac în aer si cad pe burtă în loc de spate și ratează mingea(nici măcar nu dau in ea).Ce aș putea să le spun să îi conving? Am încercat multe dar tot nu pot.

Răspuns Câştigător
| En3Rgi a răspuns:

De ce te intereseaza ca nu pot sa faca? Tu sa iti vezi de treaba ta, daca vrei sa te axezi pe fotbal in continuare adica sa fie ceva serios nu doar un hobby, iti garantez ca drumurile voastre nu o sa fie aceleasi si o sa cunosti oameni noi, iar ei o sa fie trecut, tu sa iti vezi de ale tale ca viata ta e mai importanta decat foarfecele lor laughing. Baftawinking

| R0beRtIcă explică (pentru En3Rgi):

Mulţumesc! Ai dreptate aici...

1 răspuns: