| Daria a întrebat:

Cum arata o zi perfecta din viata voastra?happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! O zi perfecta pentru mine, ar fi asa:
-o zi de iarna, in care ninge si atmosfera de Craciun peste tot
-familia mea fericita, care se agita sa fie totul perfect
-iar eu stand la mansarda, in coltul meu de la fereastra cu pisica mea alba ca zapada si usoara ca un fulg in poala, si bineinteles in compania unei carti bune!
Cam asa arata o zi perfecta pentru mine, si are loc tot timpul in ziua de Ajun! Am pus cu liniuta ca sa te ajut sa te orientezi in tot, de la vreme la pesronaje secundare, ca sa zic asa!happy

Pa, pa.

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Eu si el, pe o plaja.Atat

| mgtow a răspuns:

Sa am scaunul deportiv si volanul Logitech G27 cu jocul GT5 aia da e o zi splendida.

| Floreenofficial a răspuns:

O zi fara scoala, cu mancarea care imi place, cu cei mai buni prieteni si pe afara si pe acasa si pe la ei si pe la restaurant cu muzica si seriale faine si nu stiu cam atat.Nu imi doresc raiul pe pamant. big grin

| pwp a răspuns:

Hmmm:
sa ma scol odihnita dimineata la 7
sa iau 6 de 10 in 6 ore rolling on the floor
sa vin acasa, si sa am mancarea mea preferata pe masa
sa nu am niciun fel de tema, nici de invatat
sa fiu pe TPU in top 100 love struck
sa numai am limita de raspunsuri pe facebook
sa castig macar un breloc la vanatoarea de vampiri love struck
seara, sa ma uit la fructul oprit, iubire si onoare, cealalta fata a analiei, traznitii, narcisa salbatica
sa ma culc la 12 noaptea, dar dimineata sa fiu odihnita love struck

asta ar fi o zi perfecta pentru mine love struck

| Landied a răspuns:

Sa imi petrec o zi de neuitat cu cei mai buni prieteni ai mei.Asta e tot ce imi doresc...Se poate si cu scoala, scoala e buna, si asa totul e susul in jos, imaginati-va ce ar fi daca nu ar mai fi cat de cat putina educatie.
Bye

| JoKeR4Car a răspuns:

O zi perfecta din viata mea arata ca cea care tocmai a fost azi si iesiwinking... fara scoala!

| dragos_6090 a răspuns:

O zi perfecta:
sex 2 ore
bani cu duiumul
palate multe foarte multe
femei
si o afacere big grin