| TheMechanix a întrebat:

Cum ar fi fost lumea si mai ales Romania, daca Hitler s-ar fi concentrat doar asupra tiganilor si ar fi lasat evreii in pace?

Răspuns Câştigător
| zăGhost a răspuns:

Foaarte diferită de cum o vedem azi... cine ne-ar mai face o reputaţie atât de "grozavă" în alte ţări? sau cine-ar mai intra în tramvai cu manelele de pe telefon date la maxim? Dar să nu exagerăm, există şi ţigani care chiar nu merită să fie băgaţi în aceeaşi oală cu restul... foarte puţini, ce-i drept.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Oauuuuuuuu! Extraordinara.

| RemovislavKebabovic a răspuns:

Rai! Doamnee invie-l pe Hitler sau macar reincarneaza-l

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

O.O De unde imi stii fantezia?